2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sug- och spolbilstjänster
Beskrivning: Denna upphandling genomförs i syfte att teckna ramavtal med en leverantör för utförande av TV-inspektion, Spolbilstjänster, slamsugning och vakuumschaktning med grävsug.
Intern identifierare: TN 26/0154
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45232410 Underhållsarbeten för avlopp, 76600000 Besiktning av rörledningar, 90513600 Avlägsnande av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Sug- och spolbilstjänster