577055-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Grus, sand, krossad sten och ballast – Kubiserad stenflis
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKubiserad stenflis
BeskrivningHalkbekämningsmaterial- kubiserad stenflis
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107096:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 14212430 Stenflis