See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säker digital kommunikation DIS - Region Jönköpings Län
Beskrivning: Dessa krav ska besvaras och uppfyllas.
Föregående meddelande: 123456-2025
Intern identifierare: 2025/1832
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64227000 Integrerade telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000