577272-2019 - ÄndringSverige-Ronneby: Underhållsarbeten för avlopp
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Infodring av avloppsledningar med flexibla foder avseende: Hela Göhamnsvägen, del av Johannishus och del av Eringsboda
Referensnummer: 19/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45232410 Underhållsarbeten för avlopp
II.1.4.
Kort beskrivning
Infodring av avloppsledningar med flexibla foder avseende: Hela Göhamnsvägen, del av Johannishus och del av Eringsboda.