577284-2025 - Resultat
Sverige – Landskapsarkitektur – Ramavtal Landskapsarkitektur m.fl
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Landskapsarkitektur m.fl
BeskrivningRamavtal avseende konsulttjänster inom Landskapsarkitektur, mättteknik, mark och yttre VA m.fl
Intern identifierareFSK 2024/502
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71420000 Landskapsarkitektur
Ytterligare klassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71421000 Trädgårdsarkitektur, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Landskapsarkitektur m.fl
Ytterligare klassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71421000 Trädgårdsarkitektur