577307-2018 - ÄndringSverige-Linköping: Anestesiutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Narkos IVA
Referensnummer: UC-2017-440
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33172100 Anestesiutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Till största delen produkter av engångskaraktär inom områdena anestesi och IVA
Helt eller delat anbud
Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera anbudsområden. Varje anbudsområde utvärderas och tilldelas var för sig.
Anbudsområde kan vara en rad eller flera rader med ett och samma punktnummer (punktnummer=5.4.2)
5.4.2
Produkt
Anbudsområde A
5.5.2
Anbudsområde B
6.1.2
Anbudsområde C