5774-2021 - ÄndringSverige-Örebro: Elektrisk utrustning och tillbehör
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elektriskt materiel
Referensnummer: 20RS5250
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal på elektriskt material, vilket innefattar installationsmaterial för el och tele samt reservdelar till den dagliga driften av Region Örebro läns lokaler.