577415-2025 - Resultat
Sverige – Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster – Konsultmäklare av verksamhet- och organisationskonsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultmäklare av verksamhet- och organisationskonsulter
BeskrivningUpphandlingen avser förmedlare av organisations- och verksamhetskonsulter. Förmedlaren ska hitta de, med avseende på aktuell kravspecifikation, mest lämpliga konsulterna som finns tillgängliga på marknaden. Det är således konsultförmedlarens uppgift att bistå beställaren med att tillvarata konkurrensen på marknaden och verka för en god kontinuitet då det gäller individer och kompetenser
Intern identifierareC 2025-0300
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000