Ramavtal för leverans av material till undervisning inom kemi och biologi (kemikalier, glasvaror, förbrukningsvaror, utrustning, instrument osv) för successiva uttag under avtalstiden.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 24000000 Kemiska produkter, 39162100 Undervisningsutrustning, 39299000 Glasvaror
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen