See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1096 Banktjänster Katrineholms kommun
Beskrivning: Upphandlingen omfattar banktjänster för Katrineholms kommun med bolag avseende koncernkonto, koncernkontokredit, internetbank och andra finansiella tjänster.
Intern identifierare: 24/54
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del