2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verkstadstjänster för service och reparation av fordon
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för verkstadstjänster för service och reparation av fordon för Lerums kommun, Lerums Energi AB, Lerums Nät AB och Lerums Fjärrvärme AB. I
Intern identifierare: SBN24.240
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000