577630-2020 - ÄndringSverige-Karlskrona: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskrift, kopiering och scanning III
Referensnummer: KS 2020/8963 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlande myndighet/er
Karlskrona kommun org nr 212000-0829AB Karlskronahem 556114-6662Kruthusen Företagsfastigheter AB 556052-0438Räddningstjänsten Östra Blekinge 222000-1255Kommunalförbundet Sydarkivera 222000-3103
Produkten/Tjänsten
Upphandlingen avser produkter för dokumenthantering och tillhörande tjänster.