577645-2020 - ÄndringSverige-Vänersborg: Presenter och priser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gratifikationer och gåvor 2020
Referensnummer: RS 2020-03625
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Gratifikationer och gåvor till medarbetare inom Västra Götalandsregionen och Göteborgs Operan AB.