2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av växter och substrat
Beskrivning: Växter
Intern identifierare: HÄ 2025/215
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03110000 Grödor, trädgårdshandels- och trädgårdsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter, 03450000 Plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Växtmaterial
Intern identifierare: Växtmaterial
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Substrat
Beskrivning: Substrat
Intern identifierare: Substrat