577851-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Södertälje: Cyklar
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1142 Cyklar, El-cyklar och cykelreparationer
Referensnummer: TI 2022-1142
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34430000 Cyklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Cyklar, e-.cyklar och reparationer av dessa för Katrineholms kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34422000 Cyklar försedda med hjälpmotor, 34431000 Cyklar utan motor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen