578003-2021 - ResultatSverige-Lund: Vakuumpumpar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vacuum products V 2021/1084
Referensnummer: V2021/1084
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42122450 Vakuumpumpar
II.1.4.
Kort beskrivning
frameagreement regarding vacuum products
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38300000 Mätutrustning, 38423100 Tryckmätare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Procurement diveded into 9 differents lots. Two lots will be announced again as no valid tenders were submittet