2. Förfarande
Förfarande
Titel: Genomlysningslab för PCI och koronarangiografi
Beskrivning: Marknadsundersökning för genomlysningslab för PCI och koronarangiografi till Växjö lasarett.
Intern identifierare: Marknadsundersökning
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur