See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1257 Profilprodukter för Södertälje kommun och Telgebolagen
Beskrivning: Upphandlingen avser profilprodukter i marknadsföringssyfte vid mässor, event och andra lämpliga tillfällen.
Intern identifierare: 24/128
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000