2. Förfarande
Förfarande
Titel: PC och tillbehör 2025
Beskrivning: Denna upphandling syftar till ett ramavtal med en (1) Leverantör för successiva avrop av Pc, bildskärmar och produktnära tillbehör. Under avsnitt "Optioner" beskrivs de tjänster som kan komma att bli aktuella att avropa under avtalstiden. Kunden upphandlar inte en specifik tillverkare inom detta förfrågningsunderlag, utan produkter som uppfyller efterfrågade specifikationer och övriga krav inom detta dokument med tillhörande bilagor
Intern identifierare: GLS 2025/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000