Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sugning av avloppsbrunnar, högtryckspolning och slamkörning inkl. bortforsling för Mälarenergi
Referensnummer: 2018/34
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90513700 Transport av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45232410 Underhållsarbeten för avlopp, 90400000 Avloppshantering, 90430000 Bortskaffande av avloppsvatten, 90470000 Rensning av avlopp, 90513900 Hantering av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen