57826-2023 - ÄndringSverige-Västerås: Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reservdelar till bussar i kollektivtrafik
Referensnummer: SVEA220080
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Reservdelar för bussar i kollektivtrafik