2. Förfarande
Förfarande
Titel: CPAP & Masker
Beskrivning: Auto CPAP och ASV-utrustning med tillhörande befuktare för behandling av patienter med centrala apnéer samt sömnapné, ventilerade och oventilerade masker för vuxna och barn, tillbehör och reservdelar samt tillbehör och reservdelar för befintlig utrustning inom VGR.
Intern identifierare: RS 2024-04848
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000