57853-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Polisutrustning – Ballistic helmets
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBallistic helmets
BeskrivningProcurement regarding ballistic helmets models high-cut and low-cut.
Intern identifierareA625.973/2023
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBallistic helmets