Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98351000 Parkeringsförvaltning, 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
Leveransplats
Postadress: Hallstahammar Kommun
Del av land (NUTS): Västmanlands län (SE125)
Land: Sverige