578674-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Lokalvårdstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvårdstjänster
BeskrivningLokalvårdstjänster av Botkyrka kommuns olika lokaler.
Intern identifierareTFN/2025:00118
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLokalvårdstjänster