578802-2019 - ÄndringSverige-Enköping: Virke
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trävaror, slöjdvirke, färg samt järnhandelsvaror
Referensnummer: KS2019/755
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03419000 Virke
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling för att täcka kommunens behov av trävaror, slöjdvirke, färg samt järnhandelsvaror.