See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Materielförsörjning för Tvärbanans signalsäkerhetssystem
Beskrivning: Upphandling genom förhandlat förfarande utan föregående annonsering gällande materielförsörjning för Tvärbanans signalsäkerhetssystem
Intern identifierare: TN 2025-0441
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34632200 Elektrisk signalutrustning för järnväg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000