Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37414000 Campingutrustning
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 300 000 000,00 SEK
Högsta värde för ramavtalet: 300 000 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor
Villkor för inlämning: