578950-2025 - Resultat
Sverige – Utbildningstjänster – Kommunutbildningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunutbildningar
BeskrivningUppdraget avser digitala utbildningstjänster som omfattar ett brett spektrum av kurser och utbildningar för kommunens anställda.
Intern identifierare25/29
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000