Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ekonomisotning av Pelletspannor 2020
Referensnummer: KS 2020/1205
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45259300 Reparation och underhåll av värmeverk
II.1.4.
Kort beskrivning
Objektet omfattar ekonomisotning av 35 st. pelletspannor inom Kristianstads kommuns verksamhetsområden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 600 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar, 45259300 Reparation och underhåll av värmeverk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen