See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Överflyttningshjälpmedel
Beskrivning: Upphandling av överflyttningshjälpmedel samt tak- och personlyftar för Sundsvalls kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Överflyttningsprodukter enligt totalpris för kategorin
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103129:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Golvlyft enligt specifikation
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103129:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Stationär takmonterad lyft
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103129:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Mobil taklyft
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103129:Lot:4