See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avloppstjänster (DIS) steg II, Micasa
Beskrivning: DIS Upphandling av avloppstjänster åt Micasa, avtalet avser en leverantör. Avtalsstart planeras till 2024-06-10. Takvolym på avtalet är 28 000 000 SEK, vidare garanteras inga volymer.
Intern identifierare: A196/23
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90400000 Avloppshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avloppstjänster (DIS) steg II, Svenska Bostäder
Beskrivning: DIS Ramavtal på fyra år
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1)
Beskrivning: Ramavtal fyra år
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Information om anbudsgivaren (1)