Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 42416100 Hissar, 42416130 Mekaniska hissar, 42419500 Delar till hissar, skophissar eller rulltrappor, 42419510 Hissdelar, 45313000 Installation av hissar och rulltrappor, 45313100 Hissinstallationer, 42416000 Hissar, skophissar, rulltrappor och rullramper, 50750000 Underhåll av hissar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: -