579307-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Psykiatrisk eller psykologisk vård – Bemanningstjänster Psykologer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanningstjänster Psykologer
BeskrivningUpphandlingen omfattar Region Hallands behov av bemanningstjänster för Psykolog
Intern identifierareRS241009
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del