2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Hörapprater
Beskrivning: RFI inför upphandling av hörapparater inklusive tillbehör och reservdelar
Intern identifierare: RS2024-04983
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33185000 Hörapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000