579447-2021 - ResultatSverige-Kinna: Reparation och underhåll av vattenmätare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vattenmätarbyte som tjänst
Referensnummer: 20/122
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50411100 Reparation och underhåll av vattenmätare
II.1.4.
Kort beskrivning
Vattenmätarbyte som tjänst inkl. vattenmätare
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
38421100 Vattenmätare, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45330000 Rörmokeriarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen