2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster avseende VS
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för utförande av tekniska konsulttjänster avseende VS. Denna upphandling ersätter tidigare upphandling 2025MKB-292 Tekniska konsulttjänster avseende VS som avbrutits 2025-02-27.
Intern identifierare: 2025MKB-1028
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000