See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mellanmjukvara PNA
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud avseende Mellanmjukvara PNA
Intern identifierare: RS 2025/596
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48180000 Medicinsk programvara, 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000