579648-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Upphandling fastighetsförsäkring och Motorfordonsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling fastighetsförsäkring och Motorfordonsförsäkring
BeskrivningUpphandling av fastighet- och motorfordonsförsäkring
Intern identifierare24/4
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000