579736-2024 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konstruktionstjänster – Konsultstöd Byggnadskonstruktion
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd Byggnadskonstruktion
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för konsultstöd byggnadskonstruktion.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97090:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster