579953-2026 - Resultat
Sverige – Hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster – Matkort för gymnasieskolor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Matkort för gymnasieskolor
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett ramavtal för matkort till gymnasieelever på Värmdö gymnasium och Gustavsbergs gymnasium.
Intern identifierare: 2025KS/0969
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66172000 Hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30199700 Tryckt kontorsmateriel utom formulär
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Matkort för gymnasieskolor