580008-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Medicinska programvaruutvecklingstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hotlab Management System
Referensnummer: RS 2021-00743
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212180 Medicinska programvaruutvecklingstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
System för hantering av radiofarmaka inom nuklearmedicinska hotlab.