580047-2020 - ÄndringSverige-Lund: Elektrisk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Elmaterial
Referensnummer: 2020-FA000065
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31600000 Elektrisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av elmaterial inkl. armaturer dock inte armaturer för inomhusbruk såsom skrivbordsbelysning, golv- och bordslampor, läslampor och nedpendlad miljöbelysning.