580067-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Tidplanerare för program OKB Sundsvall-Dingersjö
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTidplanerare för program OKB Sundsvall-Dingersjö
BeskrivningTidplanerare för program OKB Sundsvall-Dingersjö
Intern identifierareKOM-421195
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTidplanerare för program OKB Sundsvall-Dingersjö