580194-2021 - ÄndringSverige-Gävle: Socialvård och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Beroendebehandling
Referensnummer: RS 2020/2422
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Beroendebehandling, öppenvård samt behandlingshem