580285-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinska specialisttjänster – Konduktiv Pedagogik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonduktiv Pedagogik
BeskrivningUpphandling av Konduktiv Pedagogik
Intern identifierare2024-O000418
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121200 Medicinska specialisttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa föreskrifter
BeskrivningKonduktiv Pedagogik för personer med Cerebral Pares
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85121200 Medicinska specialisttjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKravspecifikation
BeskrivningKonduktiv Pedagogik, Rörelseträning för personer med Cerebral Pares