580534-2020 - ResultatSverige-HENÅN: Revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster
Referensnummer: Dnr. 86-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att delta i Orust kommuns upphandling av revisionstjänster. Uppdraget omfattar tre delar:
Uppdrag A - Årlig granskning och rådgivning
Uppdrag B – Uppdragsgranskning
Uppdrag C – Övriga tjänster
För mer information se bifogat upphandlingsdokument.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79210000 Redovisning och revision, 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen