580535-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Handledning – Öppet avtalssystem Handledning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖppet avtalssystem Handledning
BeskrivningDetta öppna avtalssystem omfattar Luleå kommuns verksamheters kommande behov av handledningstjänster. Luleå kommuns Inköp & Upphandlingskontor inbjuder Er härmed att ansöka om att delta i rubricerat öppna avtalssystem enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar.
Intern identifierareKLF 2024/1432
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
Ytterligare klassificering (cpv): 75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster, 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDetta öppna avtalssystem omfattar Luleå kommuns verksamheters kommande behov av handledningstjänster.
Intern identifierareÖppet avtalssystem Handledning