Upphandlingen omfattar i huvudsak industridäck av typen ”Diagonal 18.00-25/40PR”,
inklusive däckservice, för hamnens arbetsfordon av typ Reachstackers och liknande.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 34352100 Lastbilsdäck, 34352300 Däck till jordbruksmaskiner, 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen