See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kvalitativa- och kvantitativa undersökningstjänster
Beskrivning: Kvalitativa- och kvantitativa undersökningstjänster. Två anbudsområden.
Intern identifierare: MTM-H 2025/196
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Detta är inget eget anbudsområde utan avser krav för båda anbudsområdena.
Intern identifierare: 1674540
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalitativa
Beskrivning: kvalitativa undersökningar
Intern identifierare: 1674541
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvantitativa
Beskrivning: Kvantitativa undersökningar
Intern identifierare: 1674542